ЗА УЧИЛИЩЕТО

13

zname
Добре дошли в официалния сайт на

СУ "Св. св. Кирил и Методий" - гр. Две могили

 


 

ЗАПОВЕД

obqvlenie

 


 

ИНФОРМАЦИЯ: ДОСТАВКА НА ЗАКУСКИ ЗА УЧЕНИЦИТЕ

ОТ I ДО  IV клас при СУ"Св.св.Кирил и Методий" -

гр. Две могили

 

тук

 


14 февруари

 

16683118 1371007479596876 2076486357 n 16700158 1371007476263543 745359367 n

 

16790513 10155096345691683 420458304 n  16753925 10155096345761683 2055874997 n

 

 


 

 

16780298 10155096345431683 143794015 n 

 

16754356 10155096345331683 289772245 n

 


 

 

КОЛЕДА 2016

 

 Коледа и коледните празници с учениците от клубовете

по проект "Твоя час".

 тук

 

Коледен вестник от клуб "Родна реч, омайна сладка!"

Календар за 2017 г. изработен от клуб "Компютърна графика" 

Игнажден с клуб "Краезнание"

15591393 1357384890959808 7205177005341522786 o

15355875 10154871966896683 2012072812 n 15356989 10154871966736683 1853111505 n

 

 


 

 Коледна изложба направена от клуб "Ателие - приложно изкуство"

15645660 1710990335593493 1011090757 n 


 

ИЗПРАЩАНЕ НА ВИПУСК 2016

 

 

13177386 978183582231128 3966121634548507866 n 13174139 978184378897715 4697258404558674785 n

 

12kl     12klas

 

13237607 978188125564007 6931864882172539934 n

 


 

ДЪРЖАВНИ ЗРЕЛОСТНИ ИЗПИТИ 2016

за повече информация изберете линковете в таблицата

  

          ИНФОРМАЦИЯ                         МАТЕРИАЛИ                           В ДЕНЯ НА ИЗПИТА          

 

 

 


НАЦИОНАЛНО ВЪНШНО ОЦЕНЯВАНЕ

 за повече информация изберете линковете в таблицата

 

    4 КЛАС   7 КЛАС   8 КЛАС     ВСИЧКО ЗА ИЗПИТИТЕ      МАТЕРИАЛИ ЗА 7 КЛАС

 

 

 


  

ПРИКЛЮЧИ КОНКУРСА "КОСМИЧЕСКИ МЕЧТИ". 

ОТНОВО БЛЕСТЯЩО ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ УЧЕНИЦИ.

Приключи поредното издание на конкурса, организиран от Астрономическа обсерватория при ОП "Младежки център" - "Космически мечти". През тази година получихме общо 33 презентации и 2 филма от различни градове в цялата страна. Журито бе в състав:
Председател - Назелина Каранфилян - компютърен специалист във фирма "ГИС КОНСУЛТ" - Хасково
Членове:
- Таня Денева - преподавател по физика и информационни технологии в ОУ "Христо Смирненски" - гр. Хасково
- Йоанна Кокотанекова - физик в Астрономическа обсерватория при ОП "Младежки център" - гр. Хасково

Ето и класирането:

Възрастова група 5 -8 клас:

 

I място

– Иван Добромиров Митев, 5 клас, ОУ „Св. Иван Рилски“, гр. Хасково

II място

- Ренета Стелиянова Иванова, 8 клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Две Могили

III място

– Здравко Захариев Асенов, 5 клас, СОУ „Отец Паисий“, гр. Смолян

 

Възрастова група 9 -12 клас:

 

I място

– Хюсеин Рамисов Хюсеинов, 12 клас, СОУ „Петко Рачов Славейков, гр. Кърджали

II място

– Доротея Веселинова Борисова, 10 клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Две Могили

 

- Бедрие Нeджметинова Мустафова и Силвен Исуфова Наимова, 12 клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Две Могили

 

201642685759